XC4VFX20-10FFG672I
XC4VFX20-10FFG672I
XC4VFX20-10FFG672I er en feltprogrammerbar port-array (FPGA) utviklet av Xilinx, et ledende halvledeteknologiselskap. Denne enheten har 18 816 logiske celler, 243 kb blokkerings -RAM og 24 digitale signalbehandlingsblokker (DSP), noe som gjør den egnet for et bredt spekter av applikasjoner. Den opererer på en 1,0V til 1,2V strømforsyning og støtter forskjellige I/O -standarder som LVCMOS, LVDS og PCI Express.
Send forespørsel
produktbeskrivelse
XC4VFX20-10FFG672I er en feltprogrammerbar port-array (FPGA) utviklet av Xilinx, et ledende halvledeteknologiselskap. Denne enheten har 18 816 logiske celler, 243 kb blokkerings -RAM og 24 digitale signalbehandlingsblokker (DSP), noe som gjør den egnet for et bredt spekter av applikasjoner. Den opererer på en 1,0V til 1,2V strømforsyning og støtter forskjellige I/O -standarder som LVCMOS, LVDS og PCI Express. -10 -hastighetskvaliteten til denne FPGA lar den operere opp til 450 MHz. Enheten kommer i en flip-chip fine-pitch ball grid array (FFG672i) -pakke med 672 pinner, og gir høy pin-tellende tilkobling for forskjellige applikasjoner. XC4VFX20-10FFG672I brukes ofte i applikasjoner som industriell automatisering, bilde- og videobehandling og bilsystemer. Enheten er kjent for sin høye prosesseringskapasitet, lavt strømforbruk og høyhastighetsytelse, noe som gjør det til en pålitelig løsning for en rekke applikasjoner.